Szakmai asszisztens

Saját csapatunkba keresünk ügyvezetőnk támogatására szakmai asszisztenst, aki segítséget nyújt a projektek megvalósításában és az operatív feladatok kezelésében.

Szükséges végzettség szerint: Főiskola

Elvárt szakmai tapasztalat szerint: 3-5 év szakmai tapasztalat

A rád váró feladatok:

  • Ügyvezető által meghatározott projektek gyakorlati megvalósítása
  • Projektek megvalósítása során visszacsatolás az ügyvezető felé, projekt résztvevőinek koordinálása
  • Belső szabályzatok megfogalmazása, aktualizálása
  • Ügyvezető naptárának, telefonjainak, levelezésének kezelése, megbeszélések egyeztetése
  • Megbeszélések, prezentációk és döntések szakmai előkészítése
  • Rendszeres és ad hoc riportok készítése
  • Kapcsolattartó és közvetítő a cég kollégái és az ügyfelek számára
  • Beszállítók menedzselése
  • Ügyvezető napi munkájának koordinálása, biztosítani, hogy mindenhol időben ott legyen és birtokában legyen a szükséges szakmai információ

Ezt hozd magaddal:

  • Felsőfokú végzettség (pl. közgazdaságtan, marketing, vezetés-szervezés)
  • Folyékony angol és német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Erős kommunikációs és szervezési készségek
  • Proaktivitás és rendszerszemlélet
  • Humor és jókedv
  • Rugalmasság

Amit mi kínálunk:

  • Szerteágazó szakmai feladatok
  • Rálátás különböző üzleti területekre
  • Tanulási és fejlődési lehetőség
  • Összetartó és segítőkész csapat

Munkavégzés helye: Pécs

Ha pozitív és rendszerezett vagy, szeretsz üzleti projektekben részt venni, döntéseket előkészíteni, ráadásul még angolul és németül is beszélsz, akkor Te vagy a mi emberünk. Jelentkezz hozzánk!

Érdekel: +36 72 223 223