Tehergépjármű szerelő, Felső-Ausztria

Ausztriai partnerünkhöz keresünk tehergépjármű szerelő munkatársat.

Szükséges végzettség szerint: Szakiskola / szakmunkás képző

Elvárt szakmai tapasztalat szerint: 3-5 év szakmai tapasztalat

Feladatok:
•    Billenőkocsi, speciális járművek és rakodó daruk felszerelése tehergépkocsikra
•    Speciális alkatrészek gyártása
•    Jármű- és / vagy alkatrészvizsgálatok végrehajtása
•    Végleges járműellenőrzés
Elvárás:
•    Releváns végzettség (pl. Járműgyártó, mechatronikai mérnök, Mezőgazdasági géptechnikus, gépjárműtechnikus stb.)
•    Több éves tapasztalat, jó műszaki érzék
•    Szakmai német nyelvtudás (min A2 írásban és szóban)
•    Jogosítvány, saját gépkocsi
•    Tanulási hajlandóság
•    Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:
•    Hosszútávú munkalehetőség
•    Azonnali munkakezdés
•    1 műszakos, rugalmas munkarend
•    Magyar bejelentés
•    Ingyenes szállás
•    Bér nettó 1800 € + 13. és 14. havi bér (3. hónaptól emelés)
•    Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Felső- Ausztria

Érdekel: +36 72 223 223